KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9065338
nr 906 5338
Mart Org
(f. 1935), Sverige
Teckning, Mart Org (f. 1935), studie, signerad -59, motivet: 40x27
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 20:09:53
18/8 18:49:19
Mart Org
Läs mer om Mart Org